Results

Saturday 28 November 2015

Andrew Bennett Memorial Trophy 2015/16 - Round Two

14:00
Crofton Cougars
0 - 18 Full time
Wyke

BARLA Yorkshire Cup 2015/16 - Round Three

14:00
East Hull
6 - 12 Full time
North Hull Knights
14:00
Fryston Warriors
24 - 12 Full time
Upton
14:00
Reckitts
16 - 40 Full time
Doncaster Toll Bar
14:00
Sharlston Rovers
18 - 14 Full time
Thornhill Trojans

Pennine Presidents Cup 2015/16 - Round Two

14:00
Queensbury
28 - 6 Full time
Odsal Sedbergh

Premier Division

14:00
Queens
0 - 58 Full time
West Bowling

Championship Division

14:00
Allerton Bywater
P - P
King Cross Park
14:00
New Earswick All Blacks
30 - 16 Full time
Brotherton Bulldogs
14:00
Stainland Stags
A - A
West Leeds

Division One

14:00
Hunslet Club Parkside
24 - 10 Full time
Victoria Rangers
14:00
Siddal
10 - 18 Full time
Boothtown Terriers
14:00
St Josephs
10 - 22 Full time
Lindley Swifts
14:00
Underbank Rangers
32 - 6 Full time
Dalton

Division Two

14:00
Cutsyke Raiders
28 - 8 Full time
Eastmoor Dragons
14:00
Ovenden
30 - 0 Full time
CK Vikings
14:00
Selby Warriors
38 - 6 Full time
Woodhouse Warriors
14:00
West Craven Warriors
A - A
Greetland All Rounders

Division Three East

14:00
Dearne Valley Bulldogs
10 - 38 Full time
Wakefield City
14:00
Kinsley Raiders
8 - 15 Full time
Crigglestone All Blacks
14:00
Methley Royals
24 - 16 Full time
Farnley Falcons
14:00
Whinmoor Warriors
30 - 8 Full time
Hanging Heaton

Division Three West

14:00
Brighouse Rangers
32 - 2 Full time
Hollinwood
14:00
Clayton
30 - 0 Full time
Higginshaw
14:00
Emley Moor
4 - 24 Full time
Worth Village
14:00
West Bowling A
14 - 30 Full time
Newsome Panthers

Division Four East

14:00
Beeston Broncos
4 - 54 Full time
Sherburn Bears
14:00
Dewsbury Moor
0 - 30 Full time
East Leeds
14:00
Doncaster Toll Bar A
56 - 4 Full time
Swillington
14:00
Moorends Thorne Marauders
vs
Allerton Bywater A
14:00
Wortley Dragons
30 - 0 Full time
Leeds Underdogs

Division Four West

14:00
Birkenshaw
A - A
Mirfield Stags A
14:00
Boothtown Terriers A
22 - 20 Full time
Cowling Harlequins
14:00
Greetland All Rounders A
4 - 48 Full time
Silsden
14:00
Illingworth
28 - 24 Full time
Wyke A

Saturday 21 November 2015

Premier Division

14:00
Fryston Warriors
50 - 16 Full time
Morley Borough
14:00
West Bowling
P - P
Upton

Championship Division

14:00
New Earswick All Blacks
8 - 24 Full time
King Cross Park
14:00
Odsal Sedbergh
P - P
Queensbury
14:00
Stainland Stags
10 - 44 Full time
Mirfield Stags
14:00
West Leeds
P - P
Batley Boys

Division One

14:00
Lindley Swifts
20 - 12 Full time
Sharlston Rovers
14:00
Siddal
P - P
Hunslet Club Parkside
14:00
Underbank Rangers
36 - 24 Full time
Ossett Trinity
14:00
Victoria Rangers
36 - 10 Full time
Dalton

Division Two

14:00
Greetland All Rounders
P - P
CK Vikings
14:00
West Craven Warriors
24 - 36 Full time
Cutsyke Raiders
14:00
Wyke
P - P
Eastmoor Dragons

Division Three East

14:00
Crigglestone All Blacks
64 - 2 Full time
Dearne Valley Bulldogs
14:00
Farnley Falcons
P - P
Kinsley Raiders
14:00
Hanging Heaton
A - A
Halton Moor Storm
14:00
Wakefield City
48 - 12 Full time
Methley Royals

Division Three West

14:00
Hollinwood
16 - 34 Full time
West Bowling A
14:00
Newsome Panthers
68 - 6 Full time
Emley Moor
14:00
Queensbury A
P - P
Brighouse Rangers
14:00
Worth Village
P - P
Clayton

Division Four East

14:00
Allerton Bywater A
P - P
Dewsbury Moor
14:00
East Leeds
4 - 8 Full time
Doncaster Toll Bar A
14:00
Leeds Underdogs
0 - 38 Full time
Drighlington
14:00
Sherburn Bears
46 - 12 Full time
Wortley Dragons
14:00
Swillington
64 - 14 Full time
Beeston Broncos

Division Four West

14:00
Illingworth
8 - 36 Full time
Birkenshaw
14:00
Meltham All Blacks
18 - 4 Full time
Wyke A
14:00
Mirfield Stags A
18 - 16 Full time
Greetland All Rounders A

Saturday 14 November 2015

Pennine Presidents Cup 2015/16 - Round Two

14:00
Batley Boys
20 - 6 Full time
Upton
14:00
Hunslet Club Parkside
12 - 26 Full time
Fryston Warriors
14:00
Morley Borough
16 - 0 Full time
King Cross Park
14:00
Queensbury
P - P
Odsal Sedbergh
14:00
Sharlston Rovers
19 - 14 Full time
West Bowling
14:00
Stainland Stags
20 - 34 Full time
Doncaster Toll Bar

Andrew Bennett Memorial Trophy 2015/16 - Round Two

14:00
Brighouse Rangers
18 - 0 Full time
West Bowling A
14:00
West Craven Warriors
6 - 16 Full time
Wakefield City

Championship Division

14:00
Mirfield Stags
64 - 0 Full time
West Leeds

Division One

14:00
Boothtown Terriers
22 - 20 Full time
St Josephs
14:00
Ossett Trinity
6 - 14 Full time
Lindley Swifts
14:00
Siddal
P - P
Victoria Rangers

Division Two

14:00
CK Vikings
4 - 12 Full time
Ovenden
14:00
Cutsyke Raiders
30 - 16 Full time
Greetland All Rounders
14:00
Eastmoor Dragons
24 - 14 Full time
Selby Warriors
14:00
Woodhouse Warriors
15 - 14 Full time
Wyke

Division Three East

14:00
Dearne Valley Bulldogs
4 - 30 Full time
Farnley Falcons
14:00
Methley Royals
26 - 24 Full time
Kinsley Raiders
14:00
Whinmoor Warriors
A - A
Crigglestone All Blacks

Division Three West

14:00
Higginshaw
30 - 0 Full time
Emley Moor
14:00
Hollinwood
30 - 0 Full time
Queensbury A

Division Four East

14:00
Beeston Broncos
A - A
East Leeds
14:00
Dewsbury Moor
30 - 16 Full time
Swillington
14:00
Doncaster Toll Bar A
78 - 0 Full time
Leeds Underdogs
14:00
Sherburn Bears
30 - 0 Full time
Drighlington
14:00
Wortley Dragons
14 - 6 Full time
Allerton Bywater A

Division Four West

14:00
Birkenshaw
44 - 8 Full time
Silsden
14:00
Greetland All Rounders A
30 - 0 Full time
Boothtown Terriers A
14:00
King Cross Park A
10 - 36 Full time
Mirfield Stags A
14:00
Meltham All Blacks
12 - 4 Full time
Illingworth

Saturday 7 November 2015

BARLA Yorkshire Cup 2015/16 - Round Two

14:00
Crigglestone All Blacks
24 - 38 Full time
Doncaster Toll Bar
14:00
East Hull
11 - 10 Full time
Three Tuns
14:00
Morley Borough
12 - 26 Full time
Thornhill Trojans
14:00
North Hull Knights
58 - 4 Full time
Cutsyke Raiders
14:00
Queensbury
16 - 25 Full time
Fryston Warriors
14:00
Reckitts
56 - 0 Full time
Wakefield City
14:00
Sharlston Rovers
38 - 24 Full time
West Leeds
14:00
Upton
76 - 12 Full time
Whinmoor Warriors

Pennine Supplementary Cup 2015/16 - Round Two

14:00
Doncaster Toll Bar A
18 - 0 Full time
Greetland All Rounders A
14:00
East Leeds
64 - 0 Full time
Wyke A
14:00
Moorends Thorne Marauders
66 - 0 Full time
King Cross Park A
14:00
Queensbury B
4 - 34 Full time
Meltham All Blacks
14:00
Sherburn Bears
56 - 14 Full time
Beeston Broncos
14:00
Silsden
24 - 8 Full time
Allerton Bywater A
14:00
Swillington
44 - 20 Full time
Wortley Dragons

Andrew Bennett Memorial Trophy 2015/16 - Round Two

14:00
Farnley Falcons
31 - 24 Full time
Hanging Heaton
14:00
Greetland All Rounders
18 - 0 Full time
Stanningley
14:00
Newsome Panthers
18 - 0 Full time
Halton Moor Storm
14:00
Ovenden
34 - 12 Full time
Eastmoor Dragons
14:00
Woodhouse Warriors
64 - 12 Full time
Victoria Rangers A

Pennine Presidents Cup 2015/16 - Round Two

14:00
Siddal
18 - 0 Full time
Queens
14:00
Underbank Rangers
24 - 7 Full time
Victoria Rangers

Championship Division

14:00
Allerton Bywater
P - P
Mirfield Stags
14:00
Brotherton Bulldogs
20 - 16 Full time
Stainland Stags
14:00
King Cross Park
38 - 10 Full time
New Earswick All Blacks
14:00
Odsal Sedbergh
P - P
Batley Boys

Division One

14:00
Boothtown Terriers
30 - 0 Full time
Dalton
14:00
Lindley Swifts
P - P
Hunslet Club Parkside
14:00
Ossett Trinity
10 - 8 Full time
St Josephs

Division Two

14:00
Selby Warriors
30 - 18 Full time
CK Vikings
14:00
West Craven Warriors
16 - 20 Full time
Wyke

Division Three East

14:00
Kinsley Raiders
30 - 12 Full time
Dearne Valley Bulldogs

Division Three West

14:00
Emley Moor
10 - 42 Full time
Clayton
14:00
West Bowling A
12 - 26 Full time
Higginshaw
14:00
Worth Village
26 - 6 Full time
Queensbury A

Division Four East

14:00
Leeds Underdogs
30 - 0 Full time
Dewsbury Moor

Division Four West

14:00
Cowling Harlequins
P - P
Boothtown Terriers A
14:00
Mirfield Stags A
P - P
Birkenshaw

Latest news

New Website
General New Website

The new website can be found here

Pennine Amateur League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe