Results

Saturday 12 December 2015

BARLA Yorkshire Cup 2015/16 - Semi Finals

14:00
Fryston Warriors
vs
Doncaster Toll Bar
14:00
North Hull Knights
vs
Sharlston Rovers

Premier Division

14:00
Queens
P - P
Morley Borough

Championship Division

14:30
Batley Boys
P - P
West Leeds
14:30
Brotherton Bulldogs
P - P
Mirfield Stags

Division One

14:00
Hunslet Club Parkside
P - P
St Josephs
14:00
Ossett Trinity
P - P
Victoria Rangers

Division Two

14:00
CK Vikings
P - P
Woodhouse Warriors

Division Three East

14:00
Halton Moor Storm
P - P
Hanging Heaton
14:00
Wakefield City
30 - 0 Full time
Dearne Valley Bulldogs
14:00
Whinmoor Warriors
P - P
Farnley Falcons

Division Three West

14:00
Higginshaw
P - P
Newsome Panthers
14:00
Hollinwood
P - P
Worth Village
14:00
Queensbury A
P - P
Clayton

Division Four East

14:00
Drighlington
P - P
Dewsbury Moor
14:00
East Leeds
18 - 0 Full time
Swillington
14:00
Leeds Underdogs
P - P
Moorends Thorne Marauders
14:00
Wortley Dragons
32 - 24 Full time
Beeston Broncos

Division Four West

14:00
Birkenshaw
P - P
King Cross Park A
14:00
Silsden
P - P
Mirfield Stags A

Saturday 5 December 2015

Premier Division

14:30
Fryston Warriors
68 - 0 Full time
Queens
14:30
Upton
22 - 8 Full time
Morley Borough
14:30
West Bowling
P - P
Doncaster Toll Bar

Championship Division

14:00
Brotherton Bulldogs
20 - 26 Full time
King Cross Park
14:00
New Earswick All Blacks
P - P
West Leeds
14:00
Queensbury
4 - 6 Full time
Mirfield Stags
14:00
Stainland Stags
24 - 0 Full time
Odsal Sedbergh

Division One

14:00
Dalton
P - P
Siddal
14:00
Lindley Swifts
12 - 16 Full time
Hunslet Club Parkside
14:00
Ossett Trinity
P - P
Underbank Rangers
14:00
Sharlston Rovers
26 - 34 Full time
Boothtown Terriers
14:00
Victoria Rangers
P - P
St Josephs

Division Two

14:00
CK Vikings
46 - 6 Full time
Selby Warriors
14:00
Eastmoor Dragons
48 - 8 Full time
West Craven Warriors
14:00
Ovenden
27 - 8 Full time
Wyke
14:00
Woodhouse Warriors
P - P
Cutsyke Raiders

Division Three East

14:00
Farnley Falcons
P - P
Dearne Valley Bulldogs
14:00
Halton Moor Storm
62 - 12 Full time
Methley Royals
14:00
Hanging Heaton
22 - 16 Full time
Kinsley Raiders
14:00
Wakefield City
A - A
Whinmoor Warriors

Division Three West

14:00
Emley Moor
30 - 0 Full time
West Bowling A
14:00
Higginshaw
32 - 6 Full time
Queensbury A
14:00
Newsome Panthers
P - P
Clayton
14:00
Worth Village
P - P
Brighouse Rangers

Division Four East

14:00
Allerton Bywater A
P - P
Beeston Broncos
14:00
Dewsbury Moor
vs
Moorends Thorne Marauders
14:00
Doncaster Toll Bar A
30 - 38 Full time
Drighlington
14:00
Leeds Underdogs
0 - 30 Full time
East Leeds
14:00
Swillington
42 - 6 Full time
Wortley Dragons

Division Four West

14:00
Birkenshaw
P - P
Greetland All Rounders A
14:00
Meltham All Blacks
30 - 0 Full time
Boothtown Terriers A
14:00
Silsden
P - P
Illingworth
14:00
Wyke A
P - P
King Cross Park A

Latest news

New Website
General New Website

The new website can be found here

Pennine Amateur League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe