Results

Sunday 28 February 2016

Division Three West

14:30
Queensbury A
30 - 0 Full time
West Bowling A
14:30
West Bowling A
0 - 30 Full time
Brighouse Rangers
14:30
West Bowling A
0 - 30 Full time
Clayton
14:30
West Bowling A
0 - 30 Full time
Hollinwood

Saturday 27 February 2016

Premier Division

14:30
Queens
16 - 44 Full time
Fryston Warriors
14:30
West Bowling
54 - 12 Full time
Morley Borough

Championship Division

14:30
King Cross Park
66 - 8 Full time
Brotherton Bulldogs
14:30
New Earswick All Blacks
P - P
West Leeds
14:30
Odsal Sedbergh
40 - 26 Full time
Mirfield Stags
14:30
Queensbury
48 - 18 Full time
Stainland Stags

Division One

14:30
Dalton
30 - 0 Full time
Ossett Trinity
14:30
Lindley Swifts
16 - 12 Full time
Underbank Rangers
14:30
Sharlston Rovers
34 - 32 Full time
Hunslet Club Parkside
14:30
St Josephs
8 - 34 Full time
Boothtown Terriers
14:30
Victoria Rangers
P - P
Siddal

Division Two

14:30
Cutsyke Raiders
22 - 18 Full time
CK Vikings
14:30
Eastmoor Dragons
58 - 12 Full time
Woodhouse Warriors
14:30
Greetland All Rounders
6 - 46 Full time
Ovenden
14:30
Wyke
58 - 0 Full time
West Craven Warriors

Division Three East

14:30
Crigglestone All Blacks
26 - 16 Full time
Hanging Heaton
14:30
Kinsley Raiders
18 - 12 Full time
Halton Moor Storm
14:30
Methley Royals
0 - 30 Full time
Whinmoor Warriors
14:30
Wakefield City
22 - 30 Full time
Farnley Falcons

Division Three West

14:30
Newsome Panthers
58 - 12 Full time
Worth Village

Division Four East

14:30
Allerton Bywater A
A - A
Beeston Broncos
14:30
Dewsbury Moor
16 - 34 Full time
Wortley Dragons
14:30
Drighlington
50 - 16 Full time
Swillington
14:30
East Leeds
20 - 24 Full time
Sherburn Bears
14:30
Leeds Underdogs
6 - 88 Full time
Doncaster Toll Bar A

Division Four West

14:30
Cowling Harlequins
2 - 60 Full time
Meltham All Blacks
14:30
Greetland All Rounders A
P - P
Birkenshaw
14:30
Mirfield Stags A
46 - 14 Full time
King Cross Park A
14:30
Silsden
4 - 32 Full time
Illingworth

Wednesday 24 February 2016

Division Three West

14:30
Clayton
30 - 0 Full time
Emley Moor
14:30
Emley Moor
0 - 30 Full time
Newsome Panthers
14:30
Emley Moor
0 - 30 Full time
Queensbury A
14:30
Hollinwood
30 - 0 Full time
Emley Moor
14:30
Worth Village
30 - 0 Full time
Emley Moor

Monday 22 February 2016

Division Three West

14:30
Clayton
30 - 0 Full time
Higginshaw
14:30
Higginshaw
0 - 30 Full time
Brighouse Rangers
14:30
Higginshaw
0 - 30 Full time
Newsome Panthers
14:30
Higginshaw
0 - 30 Full time
West Bowling A
14:30
Newsome Panthers
30 - 0 Full time
Higginshaw
14:30
Worth Village
30 - 0 Full time
Higginshaw

Saturday 20 February 2016

Premier Division

14:30
Morley Borough
P - P
Queens
14:30
West Bowling
32 - 16 Full time
Upton

Championship Division

14:30
Mirfield Stags
P - P
King Cross Park
14:30
Queensbury
30 - 0 Full time
New Earswick All Blacks
14:30
West Leeds
12 - 14 Full time
Stainland Stags

Division One

14:30
Hunslet Club Parkside
18 - 6 Full time
Ossett Trinity
14:30
Siddal
12 - 10 Full time
St Josephs
14:30
Underbank Rangers
26 - 6 Full time
Boothtown Terriers
14:30
Victoria Rangers
10 - 22 Full time
Lindley Swifts

Division Two

14:30
Ovenden
18 - 8 Full time
Eastmoor Dragons
14:30
West Craven Warriors
P - P
Greetland All Rounders
14:30
Woodhouse Warriors
50 - 24 Full time
Selby Warriors

Division Three East

14:30
Crigglestone All Blacks
16 - 6 Full time
Kinsley Raiders
14:30
Hanging Heaton
12 - 4 Full time
Halton Moor Storm
14:30
Whinmoor Warriors
24 - 16 Full time
Wakefield City

Division Three West

14:30
Brighouse Rangers
30 - 0 Full time
Emley Moor
14:30
Newsome Panthers
30 - 0 Full time
West Bowling A
14:30
Worth Village
4 - 42 Full time
Clayton

Division Four East

14:30
Allerton Bywater A
32 - 18 Full time
Sherburn Bears
14:30
Beeston Broncos
P - P
Drighlington
14:30
Doncaster Toll Bar A
6 - 22 Full time
Dewsbury Moor
14:30
Leeds Underdogs
P - P
Wortley Dragons
14:30
Swillington
0 - 30 Full time
East Leeds

Division Four West

14:30
Birkenshaw
30 - 0 Full time
Boothtown Terriers A
14:30
Greetland All Rounders A
18 - 12 Full time
Wyke A
14:30
Illingworth
28 - 4 Full time
Meltham All Blacks
14:30
King Cross Park A
70 - 0 Full time
Cowling Harlequins
14:30
Silsden
P - P
Mirfield Stags A

Jack Senior Memorial Cup 2016 - Round 1

14:30
Wyke
4 - 10 Full time
Odsal Sedbergh

Thursday 18 February 2016

Division Three East

14:30
Dearne Valley Bulldogs
0 - 30 Full time
Crigglestone All Blacks
14:30
Dearne Valley Bulldogs
0 - 30 Full time
Hanging Heaton
14:30
Dearne Valley Bulldogs
0 - 30 Full time
Methley Royals
14:30
Farnley Falcons
30 - 0 Full time
Dearne Valley Bulldogs
14:30
Halton Moor Storm
30 - 0 Full time
Dearne Valley Bulldogs
14:30
Whinmoor Warriors
30 - 0 Full time
Dearne Valley Bulldogs

Saturday 13 February 2016

Premier Division

14:30
Queens
6 - 20 Full time
Upton
14:30
West Bowling
30 - 0 Full time
Morley Borough

Championship Division

14:30
Brotherton Bulldogs
30 - 0 Full time
Odsal Sedbergh
14:30
King Cross Park
16 - 24 Full time
West Leeds
14:30
New Earswick All Blacks
P - P
Mirfield Stags
14:30
Stainland Stags
8 - 26 Full time
Queensbury

Division One

14:30
Boothtown Terriers
30 - 0 Full time
Hunslet Club Parkside
14:30
Lindley Swifts
30 - 0 Full time
Dalton
14:30
Ossett Trinity
26 - 32 Full time
Underbank Rangers

Division Two

14:30
Greetland All Rounders
28 - 4 Full time
CK Vikings
14:30
Ovenden
62 - 10 Full time
Woodhouse Warriors
14:30
Selby Warriors
P - P
Eastmoor Dragons

Division Three East

14:30
Dearne Valley Bulldogs
18 - 46 Full time
Whinmoor Warriors
14:30
Halton Moor Storm
P - P
Hanging Heaton
14:30
Kinsley Raiders
30 - 0 Full time
Methley Royals
14:30
Wakefield City
14 - 16 Full time
Crigglestone All Blacks

Division Three West

14:30
Clayton
68 - 10 Full time
Hollinwood
14:30
Higginshaw
P - P
Brighouse Rangers
14:30
Queensbury A
30 - 0 Full time
Worth Village

Division Four East

14:30
Allerton Bywater A
30 - 0 Full time
Dewsbury Moor
14:30
Drighlington
46 - 8 Full time
Beeston Broncos
14:30
East Leeds
30 - 0 Full time
Leeds Underdogs
14:30
Sherburn Bears
26 - 16 Full time
Doncaster Toll Bar A
14:30
Wortley Dragons
18 - 4 Full time
Swillington

Division Four West

14:30
Cowling Harlequins
0 - 56 Full time
Illingworth
14:30
Mirfield Stags A
16 - 14 Full time
Birkenshaw
14:30
Silsden
P - P
Boothtown Terriers A
14:30
Wyke A
P - P
Illingworth
14:30
Wyke A
26 - 14 Full time
King Cross Park A

Saturday 6 February 2016

Premier Division

14:30
Fryston Warriors
22 - 16 Full time
Upton

Championship Division

14:30
Brotherton Bulldogs
10 - 48 Full time
West Leeds
14:30
New Earswick All Blacks
6 - 16 Full time
Queensbury
14:30
Odsal Sedbergh
18 - 20 Full time
Stainland Stags

Division One

14:30
Hunslet Club Parkside
30 - 10 Full time
Dalton
14:30
St Josephs
P - P
Boothtown Terriers
14:30
Underbank Rangers
P - P
Lindley Swifts
14:30
Victoria Rangers
P - P
Siddal

Division Two

14:30
Selby Warriors
10 - 26 Full time
Cutsyke Raiders
14:30
West Craven Warriors
0 - 20 Full time
Ovenden
14:30
Woodhouse Warriors
6 - 18 Full time
Greetland All Rounders
14:30
Wyke
P - P
Eastmoor Dragons

Division Three East

14:30
Crigglestone All Blacks
8 - 14 Full time
Whinmoor Warriors
14:30
Halton Moor Storm
10 - 18 Full time
Farnley Falcons
14:30
Kinsley Raiders
22 - 6 Full time
Hanging Heaton

Division Three West

14:30
Hollinwood
P - P
Brighouse Rangers
14:30
Newsome Panthers
0 - 20 Full time
Clayton
14:30
Queensbury A
30 - 0 Full time
Higginshaw

Division Four East

14:30
Beeston Broncos
P - P
Swillington
14:30
Dewsbury Moor
26 - 12 Full time
Doncaster Toll Bar A
14:30
Drighlington
P - P
Leeds Underdogs
14:30
East Leeds
20 - 14 Full time
Allerton Bywater A
14:30
Wortley Dragons
10 - 74 Full time
Sherburn Bears

Division Four West

14:30
Greetland All Rounders A
P - P
Mirfield Stags A
14:30
King Cross Park A
26 - 10 Full time
Silsden
14:30
Meltham All Blacks
P - P
Cowling Harlequins

Hudson Foster Trophy 2016 - Round 1

14:30
West Bowling A
12 - 8 Full time
Wyke A

Latest news

New Website
General New Website

The new website can be found here

Pennine Amateur League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe