Results

Saturday 26 March 2016

Championship Division

14:30
West Leeds
18 - 14 Full time
King Cross Park

Division One

14:30
Boothtown Terriers
18 - 20 Full time
Sharlston Rovers
14:30
Lindley Swifts
30 - 12 Full time
Siddal
14:30
St Josephs
34 - 18 Full time
Dalton
14:30
Victoria Rangers
34 - 36 Full time
Hunslet Club Parkside

Division Two

14:30
Greetland All Rounders
52 - 36 Full time
West Craven Warriors
14:30
Ovenden
28 - 18 Full time
Cutsyke Raiders
14:30
Wyke
P - P
Woodhouse Warriors

Division Three East

14:30
Farnley Falcons
32 - 25 Full time
Halton Moor Storm
14:30
Methley Royals
P - P
Kinsley Raiders
14:30
Wakefield City
22 - 24 Full time
Kinsley Raiders
14:30
Whinmoor Warriors
24 - 12 Full time
Crigglestone All Blacks

Division Three West

14:30
Brighouse Rangers
14 - 8 Full time
Clayton
14:30
Hollinwood
P - P
West Bowling A
14:30
Hollinwood
30 - 0 Full time
Worth Village

Division Four East

14:30
Allerton Bywater A
14 - 38 Full time
East Leeds
14:30
Doncaster Toll Bar A
76 - 18 Full time
Beeston Broncos
14:30
Drighlington
P - P
Sherburn Bears
14:30
Leeds Underdogs
0 - 74 Full time
Wortley Dragons
14:30
Swillington
0 - 30 Full time
Dewsbury Moor

Division Four West

14:30
Birkenshaw
48 - 12 Full time
King Cross Park A
14:30
Cowling Harlequins
16 - 74 Full time
Wyke A
14:30
Mirfield Stags A
22 - 24 Full time
Meltham All Blacks

Saturday 19 March 2016

Championship Division

14:30
King Cross Park
30 - 0 Full time
Odsal Sedbergh
14:30
New Earswick All Blacks
28 - 32 Full time
Mirfield Stags

Division One

14:30
Boothtown Terriers
32 - 10 Full time
Siddal
14:30
Lindley Swifts
32 - 14 Full time
Victoria Rangers
14:30
St Josephs
24 - 12 Full time
Ossett Trinity

Division Two

14:30
Eastmoor Dragons
24 - 66 Full time
Cutsyke Raiders
14:30
West Craven Warriors
28 - 24 Full time
CK Vikings

Division Three East

14:30
Hanging Heaton
44 - 26 Full time
Wakefield City

Division Three West

14:30
Hollinwood
24 - 22 Full time
Brighouse Rangers

Division Four East

14:30
Allerton Bywater A
32 - 16 Full time
Wortley Dragons
14:30
Sherburn Bears
30 - 0 Full time
Dewsbury Moor

Division Four West

14:30
Cowling Harlequins
28 - 58 Full time
King Cross Park A
14:30
Mirfield Stags A
14 - 26 Full time
Wyke A
14:30
Silsden
30 - 0 Full time
Meltham All Blacks

Hudson Foster Trophy 2016 - Semi Final

14:30
Birkenshaw
22 - 32 Full time
Queensbury A

Jack Senior Memorial Cup 2016 - Semi Final

14:30
Queensbury
6 - 26 Full time
Clayton

Friday 18 March 2016

Championship Division

14:30
Odsal Sedbergh
0 - 30 Full time
New Earswick All Blacks
14:30
Odsal Sedbergh
0 - 30 Full time
Queensbury
14:30
Odsal Sedbergh
0 - 30 Full time
West Leeds
14:30
Queensbury
30 - 0 Full time
Odsal Sedbergh

Saturday 12 March 2016

Premier Division

14:30
Fryston Warriors
35 - 22 Full time
West Bowling
14:30
Morley Borough
0 - 30 Full time
Fryston Warriors
14:30
Queens
30 - 0 Full time
Upton

Championship Division

14:30
Brotherton Bulldogs
14 - 46 Full time
Queensbury
14:30
King Cross Park
8 - 10 Full time
Stainland Stags
14:30
Mirfield Stags
34 - 32 Full time
New Earswick All Blacks

Division One

14:30
Boothtown Terriers
40 - 10 Full time
Ossett Trinity
14:30
Dalton
30 - 0 Full time
Victoria Rangers
14:30
Hunslet Club Parkside
22 - 12 Full time
St Josephs
14:30
Siddal
30 - 14 Full time
Sharlston Rovers

Division Two

14:30
CK Vikings
P - P
Woodhouse Warriors
14:30
Cutsyke Raiders
28 - 22 Full time
Selby Warriors
14:30
Eastmoor Dragons
18 - 10 Full time
Ovenden
14:30
Greetland All Rounders
P - P
Cutsyke Raiders
14:30
Greetland All Rounders
26 - 28 Full time
Woodhouse Warriors
14:30
Wyke
32 - 12 Full time
CK Vikings
14:30
Wyke
P - P
Selby Warriors

Division Three East

14:30
Farnley Falcons
18 - 12 Full time
Crigglestone All Blacks
14:30
Kinsley Raiders
18 - 30 Full time
Whinmoor Warriors
14:30
Wakefield City
40 - 34 Full time
Halton Moor Storm

Division Three West

14:30
Brighouse Rangers
P - P
Clayton
14:30
Clayton
44 - 4 Full time
Newsome Panthers
14:30
Hollinwood
P - P
Newsome Panthers
14:30
Queensbury A
26 - 10 Full time
Hollinwood
14:30
Queensbury A
P - P
West Bowling A
14:30
Worth Village
18 - 58 Full time
Brighouse Rangers

Division Four East

14:30
Dewsbury Moor
38 - 26 Full time
Beeston Broncos
14:30
Drighlington
30 - 0 Full time
Leeds Underdogs
14:30
East Leeds
36 - 22 Full time
Wortley Dragons
14:30
Sherburn Bears
34 - 12 Full time
Allerton Bywater A

Division Four West

14:30
Illingworth
52 - 16 Full time
King Cross Park A
14:30
Meltham All Blacks
74 - 2 Full time
Cowling Harlequins

Saturday 5 March 2016

Premier Division

14:30
Morley Borough
0 - 30 Full time
Queens
14:30
West Bowling
30 - 26 Full time
Fryston Warriors

Championship Division

14:30
Stainland Stags
A - A
Brotherton Bulldogs
14:30
West Leeds
P - P
Mirfield Stags

Division One

14:30
Ossett Trinity
P - P
Sharlston Rovers

Division Two

14:30
Selby Warriors
30 - 0 Full time
Greetland All Rounders
14:30
West Craven Warriors
P - P
CK Vikings
14:30
Woodhouse Warriors
P - P
Cutsyke Raiders
14:30
Wyke
P - P
Eastmoor Dragons

Division Three East

14:30
Halton Moor Storm
P - P
Crigglestone All Blacks
14:30
Hanging Heaton
P - P
Wakefield City
14:30
Kinsley Raiders
16 - 28 Full time
Farnley Falcons

Division Three West

14:30
Hollinwood
P - P
Worth Village

Division Four East

14:30
Beeston Broncos
P - P
Drighlington
14:30
Doncaster Toll Bar A
18 - 28 Full time
Allerton Bywater A
TBC
Swillington
P - P
Dewsbury Moor

Division Four West

14:30
Greetland All Rounders A
P - P
Cowling Harlequins
14:30
King Cross Park A
P - P
Meltham All Blacks
14:30
Mirfield Stags A
P - P
Wyke A

Hudson Foster Trophy 2016 - Round 1

14:30
Birkenshaw
P - P
Queensbury A

Jack Senior Memorial Cup 2016 - Semi Final

14:30
Odsal Sedbergh
20 - 24 Full time
Victoria Rangers
14:30
Queensbury
P - P
Clayton

Latest news

New Website
General New Website

The new website can be found here

Pennine Amateur League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe